BTC – Sürpriz Dijital Baskı Teknolojileri ile Sign İstanbul 2018’de.

01 Eki BTC – Sürpriz Dijital Baskı Teknolojileri ile Sign İstanbul 2018’de.

BTC Bilgi Teknolojileri olarak bu yılki Sign İstanbul-Tüyap 2018 fuarında ziyaretçilerimizi şu yeniliklerimiz ile biraraya getirdik.

i5 Serisi Sublimasyon Boyası : Günümüz üretim şartlarına en uygun olarak tasarlanan boya öncelikle ekonomik fiyat avantajı mükemmel renk verimliliği ve bir çok sektöre hizmet verebilecek yetiye sahip olması nedeniyle sınıfının en yaygın kullanımına sahip. İster reklam sektöründe ister moda ve bayrak sektörü olsun tartışmasız üretim performansı ile Avrupa’da özel üretilen bu seri şimdiden en gözde ürünümüz konumda. Kumaşa direk baskıda da alternatif bir çözüm olan i5 serisi aluminyum panel ve diğer sert zeminler üzerindeki canlı renk sunumu yelpazesinin daha da geniş alanlara yayılmasına yardımcı oluyor.

i7 Serisi Sublimasyon Boyası : Firma olarak uzun zamandır üzerinde çalıştığımız ve kağıdı ortadan kaldırarak Polyester kumaş yüzeyine direk baskıyı mümkün kılan bu formülümüz çığır açacak nitelikte. Yüksek renk gamutu, makine baskı kafalarını strese sokmayan özel formülü ve ekonomik performansıyla i7 Serisi Türk Tekstil piyasasına çıkmadan önce yaklaşık 2 yıl test edildi. Şu anda Kyocera 600 dpi  ve Epson (Piezo) DX4-DX5 baskı kafaları için mevcut olan serimiz pek yakında bir çok baskı kafası üreten firmalara cevap verebilecek.

Sublimasyon Aluminyum Levhalar: İlk kez fotoğraf baskı kalitesinde görselleri Aluminyum Levhalar üzerinde görmek misafirlerimiz için hayranlık vericiydi. Fuar süresince çok farklı boyut ve baskılarla ziyaretçilerimizin ilgi odağı haline geldi. Sublimasyon tekniği ile arzu edilen ebatlardaki Aluminyum Levhalara uygulanabilen bu teknoloji Reklam ve Fotoğrafçılık Sektörü , Güzel Sanatlar, Sergi ve Galeriler için müklemmel bir çözüm sunuyor.

Ergosoft v15 Rip yazılımı : ErgoSoft 25 yılı aşkın bir süredir yüksek kaliteli dijital baskı camiasının önde gelen yazılım çözümleri geliştiricisi olarak yeni v15 sürümünün yeniliklerini bu fuarda gösterme imkanı buldu. Yeni versiyonunda geliştirmiş olduğu Siyah renginizi formüle etme, kumaş reçetenizi Photoshop, InDesign, Adobe Illustrator gibi programlar ile kullanabilme özelliği ile gözleri doldurdu. Ayrıca kumaş reçetesinin renk gamutunu herhangi bir çizim programınıda renk kartelası olarak kullanabilme özellilği ile desen tasarım ve varyant üzerine çalışan grafiker ve desinatörlerin büyük ilgisini uyandırdı.

 

Fuar Stand Görsellerimiz:

 

 

No Comments

Post A Comment