BTC i5 SERİSİ

BTC i5 SERİSİ SÜBLİMASYON BOYALARI

 

İ5 Serisi  subliasyon  boyası

Günümüz üretim şartlarına en uygun olarak tasarlanan boya öncelikle ekonomik fiyat avantajı mükemmel renk verimliliği ve bir çok sektöre hizmet verebilecek yetiye sahip olması nedeniyle sınıfının en yaygın kullanımına sahip. İster reklam sektöründe, dilerseniz moda ve bayrak sektörü olsun tartışmasız üretim performansı ile Avrupa’da özel üretilen bu seriyi benzersiz kılıyor.

Kumaşa direk baskıda da alternatif bir çözüm olan i5 serisi aluminyum panel ve diğer sert zeminler üzerindeki canlı renk sunumu yelpazesinin daha da geniş alanlara yayılmasına yardımcı oluyor.

Ürünün öne çıkan özellikleri arasında Moda ve aksesuar üretimi, Ev Tekstili standart ve her türlü %100 Polyester yüzeyler için mükemmel Sublimasyon boyası niteliğindedir.

Epson (Piezo) ve Kyocera baskı kafalarına uygun olan ürün pek yakında diğer baskı kafalarına uyarlanarak pazarda yerini almaya hazırlanıyor.

Kaplamalı ve Kaplamasız baskı kağıtlarında sergilediği performansı sizleri en avantajlı konuma taşımada yardımcı olacak bu ürün baskı kafalarındaki akışkanlığı sayesinde de yazıcılarınızdaki sarf malzemelerinin uzun ömürlü olmasına katkı sağlayacaktır.

 

Kullanım Şekli:

i5 serisi ister Epson veya Kyocera baskı kafalı makinelerinizde direk polyester baskı yüzeyine püskürtme şeklinde veya kaplamalı veya kaplamasız kağıt yüzeyine baskı yaparak transfer etme metoduyla her türlü polyester yüzeye uygulanabiliyor. Karışım kumaşlarınız ve detaylı bilgi edinmek için lütfen bizimle Irtibata geçiniz.

 

Raf ömrü ve Saklama Koşulları:

Boyalar 15-30 ° C arasında bir sıcaklıkta direk güneş ışınına mağruz kalmayacak şekilde temiz bir ortamda saklanmalıdır. Bu önerilen koşullar altında saklanırsa, mürekkepler 12 (on iki) aylık bir raf ömrüne sahiptir.