BTC İ7 Serisi

İ7  serisi  subliasyon  boyası

Sektöre uzun yıllardır en mükkemel eğitim ve yazılım desteği ile tanınan firmamız siz Sublimasyon baskı üreticileri için yenilikçi ve çok amaçlı bir ürünü sizlerle buluşturuyoruz. Yeni Nesil i7 serisi Sublimasyon boyası Sublimasyon sektöründe elde edilebilecek en canlı, parlak ve en geniş renk gamut imkanının yanı sıra en ekonomik kullanım miktarları ile de gözleri kendine çevirtiyor. Yaklaşık iki yıldır hergün endüstriyel baskı makinelerinde üretimin her türlü aşamasında test edilmiş olan bu ürünümüz bir çok büyük markanın vitrinlerinde artık nihai ürün olarak boy göstermektedir.

 

Çok çeşitli uygulama alanları

i7 Spor ve Aktif gündelik giyim, Çanta ve Ayakkabı, Flama ve Bayrak  Moda ve Sahil kıyafetlerinde,  Ev Tekstil ve dekorasyon üretiminde rakipsiz bir canlılık ve ekonomik kullanım imkanı sunuyor. Baskı kafalarındaki stresi azaltan özel pigment formulü ile sizlere sadece geniş bir renk gamutu sunmakla kalmıyor aynı zamanda en parlak ve canlı renkleri üretiminizde elde etmenizi sağlıyor. Bu seri direk baskı için en uygun ürünümüzdür.

Epson ve Kyocera baskı kafalarına uygun olan ürün pek yakında diğer baskı kafalarına uyarlanarak yelpazesini genişletmeye devam edecek. i7 serisi Sublimasyon boyası içeriğindeki maksimum pigment yoğunluğu sayesinde en düşük kaplamalı-kaplamasız kağıtlarda mükemmel renk doygunluğunu almanızı sağlarken kaliteden ödün vermeden üretimdeki maliyetlerinizi de düşürerek sizleri koruyor. Her türlü kağıt üzerinde çok hızlı kuruma sağlayan ürün her türlü üretim şartlarında benzersiz bir performans sergiliyor.

 

Kullanım Şekli:

İ7 serisi ister Epson veya Kyocera baskı kafalı  makinelerinizde direk polyester baskı yüzeyine püskürtme şeklinde veya kağıt yüzeyine baskı

yaparak transfer etme metoduyla her türlü polyester kumaşa uygulanabiliyor. Isı Pres veya Transfer Kalander ile 30sn boyunca 200° – 210°  aralığında fikse ediniz.

 

Raf ömrü ve Saklama Koşulları:

Boyalar 15-30 ° C arasında bir sıcaklıkta direk güneş ışınına mağruz kalmayacak şekilde temiz bir ortamda saklanmalıdır. Bu önerilen koşullar altında saklanırsa, mürekkepler 12 (on iki) aylık bir raf ömrüne sahiptir. Boyalar şişelerinde belirtilen raf ömrünü aşarsa, sürekli kullanım konusunda tavsiye almak için BTC Bilgi Teknolojoileri ile doğrudan iletişime geçiniz.