Xennia Agate

Ipek ve Polyamid için geliştirilmiş Yüksek performans Tekstil Dijital Baskı Boyası

Xennia Agate™ mükemmel püskürtme performansı ve eşsiz haslık değerleri ile polyamid,yün  ve ipek kumaşlara baskıda derin ve parlak renkler.

Moda, mayo ve aktif spor kumaşlarında kullanıma uygundur.

Tekstil dijital baskının bir parçası olan Xennia agate su bazlı ve çevre dostudur. Yüksek parlaklık ve geliştirilmiş renk gamutu ile ipek, polyamid ve yün kumaşlarda mükemmel sonuçlar verir.

Mükemmel Renk ve haslık özellikleri.

Xennia agate dikkatlice hazırlanmış kimyasal formülü ile mükemmel renk canlılığı, geliştirilmiş renk gamutu ve istikrarlı renkler almanızı sağlar.

Agate ipek, yün ve polyamid kumaşa baskıya uygun özel olarak tasarlanmıştır. Yıkama ve ışık haslıkları,asit& ter ve kuru&yaş test değerlerine göre geleneksel baskıya eş yada daha yüksek haslık değerlerine sahiptir.

Eşsiz Baskı Performansı

Xennia Agate su bazlı kullanımına uygun, yüksek performanslı tekstil dijital baskı yazıcılarında kullanılan endüstriyel priezo baskı kafaları için tasarlanmıştır.Agate içeriği ve akışkanlığı ile baskı kafasında minimal derecede bakıma ihtiyaç duyarsınız. Agate uzun raf ömrü ile üretimde lojistik esnekliğe sahip olmanızı sağlar.

Çevresel Faydalar

Modern üretim, regülasyonlar ve çevresel ihtiyaçlara bağlı olarak boyaların düşük etkiye sahip olmasını istemektedir.

Haslık Değerleri:

Agate