Xennia Amethyst

Yüksek performanslı tekstil dijital reaktif baskı boyası

Xennia Amethyst™ geliştirilmiş renk gamutu ve canlılığı ile yüksek renk performansı almayı tahhüt eder . Pamuklu ve diğer tekstil ürünlerinde kullanıma uygundur ve mükemmel renk verimliliği ile haslık özelliklerine sahiptir.

Giyisi ve ev tekstili dijital baskısı için idealdir. 

Tekstil dijital baskının bir parçası olan, Xennia amethyst su bazlı ve çevre dostudur. Baskı kalitesi ile pamuklu, ipek, viskon rayon, linen, yün ve yarı sentetik kumaşlarda mükemmel sonuçlar alınmasını sağlamaktadır.

Mükemmel renk ve haslık özellikleri

Xennia amethyst  renk canlılığı , geniş renk gamutu ve istikrarlı renk yoğunluğu ile pazarın tartışmasız lideridir. amethyst yıkama ve ışık haslığında mükemmel sonuçlar verir,  ISO’nun belirlemiş olduğu , asit & ter ve kuru&yaş test değerlerine göre yüksek haslık oranlarına sahiptir.

Eşsiz Baskı Performansı

Xennia amethyst yüksek performanslı tekstil dijital baskı kullanımı için tasarlanmıştır. Kyocera KJ4B baskı kafalı yazıcılar için garantiye sahiptir. Tavsiye edilen sistemlerde kullanılması halinde mükemmel baskı kalitesi, olağanüstü verimlilik ve güvenirlik sağlamaktadır. amethyst içeriği ve püskürtme performansı ile baskı kafasında minimal derecede bakıma ihtiyaç duyarsınız. amethyst uzun raf ömrü ile üretimde lojistik esnekliğe sahip olmanızı sağlar.

Çevresel Faydalar

Modern üretim , regülasyonlar ve çevresel ihitiyaçlara bağlı olarak boyaların düşük etkiye sahip olmasını istemektedir. Xennia amethyst sürdürülebilirlikle dizayn edilmiş ve REACH regülasyonları ile uyumludur (California Proposition 42, Inditex minimum Şartlar 2010 ve Oeko- tex standard 100 regülasyonları. amethyst’in GOts-sertifikalı tekstil ürünleri üretimi için uygunluğa sahip olduğu onaylanmıştır).

Haslık Değerleri: