Sensient

SENSIENT DIJITAL SUBLIMASYON BOYALARI,Tekstil uygulamaları  baştaolmak üzere, Spor Forma üretiminde ve Bayrak-flama – bez afiş üretiminde yaygın olarak kullanılmaktadır.  Türkiye’de ilk satışını yapmış olduğumuz  S4ve ELVAJET serilerine ilave olarak geçtiğimiz yıl ve bu yıl iki  ayrı seri boyası da Tekstil Sektörümüzde kullanılmaya başlanmıştır.

SWIFT ve PUNCH olarak adlandırdığımız bu seri Süblimasyon Boyalarımız , Dijital Baskı Makinelerinde baskı kafalarında çok daha akıcı ve yüksek performanslı baskılar almanıza imkan tanır. PUNCH Serisi Boyamız ise son geliştirilmiş Süblimasyon Boyası olup, Renk konusunda oldukça yüksek baskı kalitesine imkan sunar. Sensient Firması İsviçre menşeili olup , üretim İsviçre’de gerçeklesmektedir.

SENSIENT ile MÜKEMMEL BASKI KALİTESİNE siz de ulaşın. Canlı renkler ve mükemel baskı kaliteleri ile alacağınız neticelerde ışık ve yıkama haslıkları çok yüksek olacaktır.

SENSIENT Firması konusunda Dünya lideri bir firma olup, başta EPSON Baskı Kafalı Dijital Baskı makineleri olmak üzere pekçok endüstriyel dijital baskı kafalarına da boya üretimi yapmaktadır. Kyocera başta olmak üzere, Konica Minolta , Ricoh, Panasonic, Seiko baskı kafaları için de geliştirmiş olduğu özel boyaları mevcuttur. Tekstil Dijital Baskı Boyaları konusunda en geniş AR-GE  ve ÜR-GE ye sahip olan SENSIENT , Sürdürülebilirlik adına atmış olduğu adımlarla da sektörde liderliğini korumaktadır.

ElvaJet SE 100 -Broşür indirElvaJet P500 Serisi -Broşür indirElvajet ALPHA A5-Broşür indir

Haslık Bilgileri

SENSIENT ELVAJET

SENSIENT S4

alt basliklar-sensient-sublime
alt basliklar-sensient-sublime1