BTC i5 – i7

i5 Serisi Sublimasyon Boyası

Günümüz üretim şartlarına en uygun olarak tasarlanan boya öncelikle ekonomik fiyat avantajı, mükemmel renk verimliliği ve bir çok sektöre hizmet verebilecek yetiye sahip olması nedeniyle sınıfının en yaygın kullanımına sahiptir. İster Moda ve Ev Tekstili olsun, ister bayrak ve reklam olsun tartışmasız olarak ” Üretim’de göstermiş olduğu Yüksek Performans” ile Avrupa’da özel olarak üretilen bu i5 Seri Süblimasyon Boyasını benzersiz kılıyor.

Tekstil’de Kumaşa direk dijital baskı’da da alternatif bir çözüm olan i5 serisi boyamız, Diğer sektörlerde de ( aluminyum panel, sert zeminler ) canlı renk sonuçları ile göz kamaştırıyor.

Ürünün öne çıkan özellikleri arasında Moda , Ev Tekstili ve Aksesuar üretiminin ihtiyaç duyacağı yüksek haslıklar , renk doygunluğu , yüksek performanslı çalışması yer almaktadır.

Epson (Piezo) ve Kyocera baskı kafalarında çalışmaya uygun olan ürünümüz pek yakında diğer baskı kafalarına da uyarlanarak pazarda yerini almaya hazırlanıyor.

Kaplamalı ve Kaplamasız baskı kağıtlarında sergilediği performansı ile sizleri en avantajlı konuma taşımada yardımcı olacak bu ürünümüz baskı kafalarındaki akışkanlığı sayesinde de yazıcılarınızdaki sarf malzemelerinin uzun ömürlü olmasına katkı da bulunacaktır.

Kullanım Şekli:

i5 serisi boyalarımız Epson ve/veya Kyocera baskı kafalı dijital baskı makinelerinizde direk polyester baskı yüzeyine püskürtme şeklinde veya kaplamalı/kaplamasız kağıt yüzeyine baskı yaparak transfer etme metoduyla her türlü polyester yüzeye uygulanabiliyor. Karışım kumaşlarınız ve detaylı bilgi edinmek için lütfen bizimle Irtibata geçiniz.

Raf ömrü ve Saklama Koşulları:

Boyalarımız 15-30 ° C arasında bir sıcaklıkta direk güneş ışınına maruz kalmayacak şekilde temiz bir ortamda saklanmalıdır. Bu önerilen koşullar altında saklanırsa, ürünümüz 12 (on iki) aylık bir raf ömrüne sahip olacaktır.

i7 Serisi Subliasyon Boyası

Tekstil Sektöründe uzun yıllardır en mükkemel Ürün, Eğitim ve Yazılım destekleri ile tanınan ve hizmet veren firmamız BTC , Sublimasyon baskı üreticilerimiz için yenilikçi ve çok amaçlı bir ürünü sizlerle buluşturuyor. Yeni Nesil i7 Serisi Sublimasyon Boyası Sublimasyon sektöründe elde edilebilecek En canlı, En Parlak ve En Geniş Renk Gamutu imkanının yanı sıra En Ekonomik kullanım miktarları ile de gözleri kendine çevirtiyor. İki yıl süresince endüstriyel dijital baskı makinelerinde üretimin her türlü aşamasında test edilmiş olan bu ürünümüz bir çok büyük markanın vitrinlerinde artık nihai ürün olarak boy göstermeye başlamıştır.

Çok çeşitli uygulama alanları

i7 Spor ve Aktif gündelik giyim, Çanta ve Ayakkabı, Moda ve Sahil kıyafetlerinde, Ev Tekstil ve dekorasyon üretiminde , Flama ve Bayrak ‘da rakipsiz bir canlılık ve ekonomik kullanım imkanı sunuyor. Baskı kafalarındaki stresi azaltan özel pigment formulü ile sizlere sadece geniş bir renk gamutu sunmakla kalmıyor aynı zamanda en parlak ve canlı renkleri üretiminizde elde etmenizi sağlıyor. Bu seri boyamız Tekstil Polyester kumaşa direkt dijital baskı’da yüksek kalite ve performans sunacak olan en uygun boyamızdır.

Epson ve Kyocera baskı kafalarına uygun olan ürün pek yakında diğer baskı kafalarına uyarlanarak yelpazesini genişletmeye devam edecek. i7 serisi Sublimasyon boyası içeriğindeki maksimum pigment yoğunluğu sayesinde en düşük kaplamalı-kaplamasız kağıtlarda mükemmel renk doygunluğunu almanızı sağlarken kaliteden ödün vermeden üretimdeki maliyetlerinizi de düşürerek sizleri koruyor. Her türlü kağıt üzerinde çok hızlı kuruma sağlayan ürün tüm üretim şartlarında benzersiz bir performans sergiliyor.

Kullanım Şekli:

i7 serisi boyalarımız Epson ve/veya Kyocera baskı kafalı dijital makinelerinizde direk polyester baskı yüzeyine püskürtme şeklinde veya kağıt yüzeyine baskı yaparak transfer etme metoduyla her türlü polyester kumaşa uygulanabiliyor. Transfer Presi veya Transfer Kalanderi ile 30sn boyunca 200° – 210° aralığında fikse ediniz.

Raf ömrü ve Saklama Koşulları:

Boyalar 15-30 ° C arasında bir sıcaklıkta direk güneş ışınına maruz kalmayacak şekilde temiz bir ortamda saklanmalıdır. Bu önerilen koşullar altında saklanırsa, mürekkepler 12 (on iki) aylık bir raf ömrüne sahiptir. Boyalar şişelerinde belirtilen raf ömrünü aşarsa, kullanım konusunda tavsiye almak için BTC Bilgi Teknolojoileri ile doğrudan iletişime geçiniz.