ATLsync

Atlsync, her dijital yazıcıyı (kağıt veya kumaş) kullanılan Rip veya Sürücüden tamamen bağımsız bir şekilde kalibre etmenize izin verir. Hesaplama motoru kendi kolorimetrik matematiğine dayanır ve her makinenin ve her tabanın sonucunu düzelterek ve hizalayarak kullanıcı profilinde çalışır.

Yazılım, görüntüyü simüle etmeye ve kağıt üzerinde yumuşak bir prova hazırlamaya izin verir; Aynı şekilde, diğer yazıcıları bu standart yazıcıya hizalamak için standart bir yazıcı tanımlamaya izin verir.

ATLsync, Pantone arşivinin çoğaltılmasını ve tekrarlanabilirliğini garanti eder. Bu modül, spektrofotometrenin dersini ileten renk aralığını yönetir ve oluşturur. Bu aralık, her makine için doğru tarifi (RGB ve / veya Lab) olan Photoshop için Aco formatında basılabilir veya dışa aktarılabilir. Sadece bir modül farklı makineleri ve kalibrasyonları kullanabilir.

Yazılım, farklı uygulama alanları için diğer modüllerle basit ve hızlı bir şekilde bilgi paylaşmına izin verir: Varyant oluşturmadan üretime kadar. Tüm kalibrasyon işlemleri açık ve sezgiseldir. Beş dakikalık hızlı kalibrasyon prosedürü sayesinde, kumaş farklılıkları, baskı kafa değişiklikleri veya yeni bir makine gibi tüm değişkenlerin yönetilmesine müsade eder. Bu yazılım, firmalara üretimlerini daha fazla gerçekleştirmelerinde maksimum özerklik sağlar.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle İletişime geçiniz…